У перші місяці війни працівники КП «Ритуал» ховали людей в мішках у братські могили – це порушення законодавства України.

Повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Наразі проведено службове розслідування, за результатами якого директора підприємства було звільнено, а КП «Ритуал» має виправити ситуацію та перепоховати тіла відповідно до законів України.

«Насамперед – завдання в якнайкоротший термін, щоб ми перепоховали по-людськи їх. Кожного в окремій могилі: труна, все з написами, з почестями, на які вони заслуговують. Це завдання номер один», – заявив мер Харкова.

Зокрема у братській могилі виявили тіло бійця тероборони Романа Симонка, який загинув під час обстрілу будівлі Харківської ОВА. Його планують перепоховати з усіма почестями наступного тижня на Алеї Слави, на тому ж цвинтарі №18.

«Люди пішли з життя, коли почалася війна, але потрібно якнайшвидше перепоховати їх по-людськи, кожного в окремій могилі, як вони на те заслуговують», – підкреслив мер Харкова.

Нагадаємо, що в Ізюмі знайшли масове поховання мирних та військових осіб. Причиною смерті всіх цих людей є насильницькі дії.