Харківщина відновлюється: у Шевченківській громаді повністю відновили електропостачання, освітяни отримали ноутбуки, а підприємці готуються до тривалих відключень світла.

У Шевченківській громаді Куп’янського району завершили роботи по відновленню світла

Енергетики відремонтували обладнання по всій території Шевченківської громади. 

Загалом на території Шевченківського району електричних мереж обслуговуються 10 тисяч споживачів.

Також 2 листопада відновили електропостачання ще 315 мешканцям Куп’янська, у селах Нечволодівка і Грушівка та 37 родинам сіл Руська Лозова та Верхня Роганка.  

Роботи у Шевченківській громаді / t.me/kharkivoda

Освітяни Харківщини отримали понад 5000 ноутбуків

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет і начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов вручили представникам 40 навчальних закладів області сертифікати на нові ноутбуки.

Техніка отримали за сприяння компанії Google та фонду ЮНЕСКО. Загалом Україні надали 30 000 ноутбуків для закладів освіти, з них 5 186 – для вчителів Харківщини. 

Освітяни отримали техніку / t.me/kharkivoda

Магазини, аптеки та АЗС Харкова готуються працювати при відключенні електроенергії

Підприємці купують обладнання для безперебійної роботи.

На сьогодні джерелами резервного харчування вже забезпечені усі супермаркети мереж «Клас», «Зростання», «Диво-маркет», «Восторг», «Борисфен», «Таврія В». Також частково забезпечені «Сільпо», «Велмарт», «Баскет», «АТБ маркет» та інші.

Також мережа «Кулиничі» повністю готова до відключення світла, 88% магазинів «Агромол» та 35% магазинів «Посад». Аптеки міста забезпечені генераторами на 45%.

Нагадаємо, що Укрзалізниця запустила сполучення з деокупованим Куп’янськом.