Там ремонтують 17 багатоквартирних будинків та 2 амбулаторії, постраждалі від збройної агресії РФ.

У Дергачівській та Малоданилівській громадах восени планують завершити відновлювальні роботи на 19 об’єктах, пошкоджених внаслідок обстрілів армії РФ. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Усі об’єкти мають бути завершені восени. Над відновленням кожного багатоквартирного будинку працює окрема бригада. Частково підсилюється фундамент, ремонтуються покрівля та дахи, облаштовується вхідна група та фасади. Доки дозволяє погода та світловий день, на рахунку кожна хвилина. Люди мають бути з теплом та дахом над головою ще до настання холодів», –  зазначив заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам. 

За потреби, за словами Харнама, у будівлях замінюють вікна, двері та балконні блоки. Поновлюють інженерні комунікації тощо. У планах – здійснити благоустрій прибудинкової території.

Також аварійно-відновлювальні роботи проводять в амбулаторіях у Черкаській Лозовій та селищі Лісному. Їхні приміщення також постраждали від ворожих атак. 

«Після відбудови ці амбулаторії мають стати енергоефективними і більш комфортними для прийому та обслуговування громадян», – наголосив заступник начальника ХОВА.

Загалом восени планують закінчити відбудову 17 багатоквартирних будинків та 2 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. 

Читати також:

  • Циркуни на Харківщині отримають понад 76 мільйонів гривень на відновлення.
  • На заощаджені 22 мільйони гривень у Харкові планують замінити мережі ще у 120 будинках.
  • У Чугуївському районі реалізується 38 проєктів відновлення на суму 540 млн гривень.