Електрики відновили світло в селі Дубівка в Дергачівській громаді.

Про це повідомляє пресслужба «Харківобленерго».

Як розповів начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук, усі три підстанції населеного пункту — під напругою.

За його словами найбільшою проблемою було відновлення високовольтної лінії, яка живить Дубівку, а також очікування, коли сапери розмінують територію.

Після того, як підрядники відновили високовольтну лінію, до роботи стали фахівці обленерго.

Дубівка — це майже прикордоння Харківщини, до лінії фронту — близько десяти кілометрів. За інформацією місцевої влади, до війни населення села складало 500 осіб, зараз — 130.

Енергетики кажуть, що близькість кордону відчувається: звуки вибухів чують постійно, проте вже звикли до них і працюють не зупиняючись.

Після завершення робіт у Дубівці фахівці підрозділу почали працювати над заживленням наступних населених пунктів — Лобанівки та Токарівки Другої. Уже скоро жителі цих сіл також будуть зі світлом.

На Харківщині через бойові дії знеструмлено 16,3 тисячі абонентів, заживлено 1,5 тисячі клієнтів. Наразі відбувається огляд мереж, пошкоджених унаслідок нових обстрілів у трьох громадах області. У результаті бойових дій пошкоджено газопровід-ввід середнього тиску. Понад 100 споживачів залишалися без газопостачання. Витік газу усунуто. На ранок усі споживачі з газом, повідомили в Міненерго.

Читайте також

  • На Харківщині світло повернули до ще одного села Ізюмського району.