Енергетики завершили відновлення електромереж у деокупованому селі Топольське Ізюмського району, повідомила пресслужба Харківської ОВА.

Як зазначають у ХОВА, село залишилося без електрики у перші дні повномасштабного вторгнення, коли російські війська наступали на Ізюм. Село живилося від трьох підстанцій, дві з яких під час активних бойових дій були розбиті вщент. Дроти було пошкоджено на 100%, опори — на 70%.

У Топольському Ізюмського району відновили світло / Фото: Харківська ОВА

Наразі в Топольському під’єднано понад 100 абонентів. У цілому, в Ізюмському районі вже електрифіковано понад 95% населених пунктів.

Роботи тривають у трьох великих селах після їх розмінування. Знеструмленими залишаються Довгеньке, Кам’янка та Мала Комишуваха.

У Топольському Ізюмського району відновили світло / Фото: Харківська ОВА

Як зазначають в обладміністрації, після деокупації Харківщини восени 2022 року знеструмленими виявилися 60% усіх споживачів Ізюмського району. Наразі без світла залишаються менш як 5%.

Читайте також

  • У селі Мали Проходи на Харківщині частково відновили світло
  • Енергетики 17 листопада повністю заживили село Курулька Ізюмського району на Харківщині, яке було знеструмлене ще у квітні 2022 року
  • У «Харківобленерго» заживили понад 800 споживачів лівобережної частини Куп’янська та села Подоли, які були знеструмлені внаслідок обстрілу РФ.