Населений пункт постійно обстрілювали росіяни, потім він знаходився під окупацією. Місцеві мешканці залишалися без світла майже рік.

Енергетики 17 листопада повністю заживили село Курулька Ізюмського району на Харківщині, яке було знеструмлене ще у квітні 2022 року. Про це повідомили у Харківобленерго.

«Перших споживачів тут підключили ще на початку жовтня, але обсяг пошкоджень був такий великий, що тільки зараз енергетики відзвітували: всі жителі села – зі світлом», – ідеться в повідомленні.

За словами спеціалістів, для заживлення населеного пункту довелося відновити роботу трьох трансформаторних підстанцій, замінити 12 зруйнованих опор та 10 км проводу по високовольтній лінії, а також відремонтувати внутрішню мережу, протяжність якої складає 7 кілометрів. Енергетики працювали обережно через мінну небезпеку. 

До війни у селі проживало 148 людей, зараз у Курульці не більше 10 мешканців. Електрика місцевим необхідна, аже в селі немає газу, а через відсутність електроенергії було неможливо відновити водомережу.

Тепер у селі планують працювати над відновленням водопостачання.

Читайте також