У селах Донецьке та Сніжківка Оскільської територіальної громади повністю відновили світло.

Про це повідомили в пресслужбі «Харківобленерго».

Далі заживлятимуть село Топольске. У ньому залишилося підключити світло до 10 будинків, розповів в.о старшого майстра Ізюмського РЕМ Віталій Борщ.

Відновлення світла в Оскільській громаді / Фото: oblenergo.kharkov.ua

Через повномасштабне вторгнення в Оскільській громаді були села зруйновані вщент.

«Всі села громади були знеструмлені. Зрозуміло, що без світла немає життя, але спочатку нам потрібно було чекати, поки свою роботу виконають сапери. Далі йшли паралельно з ними, щоб не втрачати час. Звичайно, спочатку взялися за найкрупніші села, а також ті, де вціліло найбільше будинків. Наприклад, у центрі громади — селі Оскіл — світло відновили в березні, у селах Студенок, Заводи та Співаківка — влітку. Уже восени електрика з’явилася в домівках жителів Вірнопілля, Донецького, а тепер і Сніжківки. Дуже нас чекають у Топольському. Частково село заживили, але декілька дворів, поки без світла. Найближчим часом це питання вирішимо», — зазначив Віталій Борщ.

Станом на 16 листопада 2023 року в Харківській області знеструмленими залишилося менш як 70 населених пунктів. Більша частина з них знаходяться в прифронтовій зоні, де провести відновлювальні роботи наразі неможливо.

Загалом фахівці АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання в майже 400 населених пунктах.

Читайте також

  • Енергетики почали відновлювати світло у селі Донецьке з 19 жовтня.