У зруйнованій росіянами під час повномасштабної війни лікарні вже працює відремонтоване реанімаційне відділення. Далі планують відкрити педіатричне та клініко-діагностичне, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, нині тривають роботи зі встановлення кисневої станції. До відновлення долучилися Ізюмська та Балаклійська адміністрації, МОЗ та міжнародні партнери.

У деокупованій Балаклії показали роботу відновленої лікарні / Фото: начальник Харкіської ОВА Олег Синєгубов

Впродовж року у закладі пролікувалися 8700 пацієнтів, амбулаторно – 143 тисячі. Фахівці провели понад 3700 операцій. У пологовому відділенні народилися 152 дитини.

У лікарні працює 543 людини, з них 94 – лікарі.

У деокупованій Балаклії показали роботу відновленої лікарні / Фото: начальник Харкіської ОВА Олег Синєгубов

За понад півтора року повномасштабного вторгнення в Україні відновили 847 медичних закладів. 441 об’єкт відновлено повністю та ще 406 – частково. Найбільше закладів охорони здоров’я відновлено у Харківській, Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Чернігівській та Херсонській областях. 

Читайте також

Прокуратура вимагає відремонтувати укриття лікарень на Харківщині. Богодухівська окружна прокуратура Харківської області вимагає привести в належний стан укриття лікарень у містах Валки та Краснокутськ.

Фандрейзингова платформа України United24 відкрила збір для відбудови Чугуївської центральної лікарні на суму 465 000$. Медична установа була пошкоджена під час ракетного обстрілу 9 вересня 2022 року.