У Чугуєві Харківської області відкрили молодіжний простір із фокусом на ESTEAM-освіту. Ідея належить Дарії Костіній, учасниці «Покоління Перемоги».

Про це повідомила пресслужба простору.

Дарія презентувала свій проєкт щодо створення безпечного місця для підлітків їх громади команді освітньої фундації GoGlobal. Через постійні тривоги та ракетні обстріли, дітям бракує спілкування в офлайні та цікавого навчання. У День захисту дітей новий простір запрацював.

«Я думаю, що цей проєкт наразі дуже важливий для нашої чугуївської молоді. Тому що в такий складний час підліткам дуже важливо спілкуватися, надихатися для нових проєктів, розвиватися та кудись дівати свою енергію. Наш простір — це чудове місце для молоді, хоч я вже й закінчую 11 клас, але буду надалі курувати цей проєкт та навідуватись туди», — учасниця «Покоління Перемоги», ініціаторка молодіжного простору Дарія Костіна.

Молодіжний простір у Чугуєві — це перший проєкт із трьох, який допомагає реалізувати підліткам освітня фундація GoGlobal. Ще має запрацювати психологічно розвантажувальна кімната у Свесі на Чернігівщині та медіалабораторія в Шостці на Сумщині.

Під час відкриття в просторі зробили підземне містечко з різними локаціями: виставкою домашніх улюбленців, ігровою залою, де виступали творчі колективи й працювали аніматори, лабораторію майстерню, де проводились майстер-класи та кінозал.

Крім того, школярі могли побачити роботу 3D принтера, випробували VR-окуляри та взяли участь в арттерапії. Усе це презентували працівниці молодіжного простору Вікторія Мірошникова та Ольга Степних. Захід відвідали близько 300 дітей.

«Покоління Перемоги» — це проєкт, у якому старшокласники зможуть краще пізнати себе, свої сильні сторони та особливості. Вони проходять різні тренінги, працюють із менторами для того, щоб знайти внутрішню мотивацію до навчання, соціалізацію та реалізацію творчих і соціальних проєктів.

Програма реалізовується завдяки GoGlobal, освітній фундації, мета, якої є сформувати соціальний інтелект, творчі та підприємницькі навички в дітей та молоді України.

Читайте також

  • Децентралізація мистецтва: у Люботині відкрили мистецький простір у гаражі