З моменту вторгнення російських військ 128 населених пунктів Чугуївського району знаходилися під окупацією. Наразі на звільнених територіях відновлюють комунікації, повідомляє Харківська ОВА.

Через бойові дії тут пошкоджено близько 80% ліній електропередач. Зараз мережу відновлюють. Світло подали в 121 населений пункт зі 128.

  • Ведуться активні роботи з відновлення централізованого водопостачання та газопостачання.
  • Продовжують також ремонтувати мости. Артемівська дамба – на стадії закінчення. Її мають ввести в експлуатацію у грудні.

У деяких селищах та містах електрику не можуть подати через серйозні пошкодження системи та забруднення територій вибухонебезпечними предметами.

«Ми маємо чітко знати терміни завершення розмінування. Наші громадяни не можуть залишатися без світла впродовж 9 місяців. Тому, звертайтеся до центру гуманітарного розмінування з цією проблемою. Після проведення усіх необхідних робіт «Обленерго» зможе подати електропостачання», – звернувся начальник ХОВА Олег Синєгубов до представників місцевої влади Чугуївського району.

У самому Чугуєві вже підготувалися до настання морозів. Нині у місті працюють усі котельні, заготовлено дрова для пунктів обігріву.

  • Ґвара Медіа відвідала Липці Харківського району та показала там повертають світло – фоторепортаж.
  • На Харківщині продовжуються роботу по відновленню комунікацій, зокрема в Старому Салтові розпочали підключати газ, в селі Коробочкине поновлюють електромережу, а в Харкові ремонтують пошкодження на трубопроводах. 

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.