Щоб допомогти мешканцям Балаклії зігрітися та не втрачати зв’язок під час довготривалих відключень світла, розгорнули три Пункти Незламності.

Про їх роботу розповіли в Харківській обласній військовій адміністрації.

Один із пунктів розгорнули в спорткомплексі «Вимпел». Тут можна не лише обігрітися, зарядити телефони та вийти на зв’язок із рідними, а ще й отримати медичну допомогу, заночувати або прийняти душ.

Термоси з гарячою водою / kharkivoda.gov.ua
Розетки / kharkivoda.gov.ua

Відомо, що в приміщенні є 12 душових кабінок для чоловіків та 12 для жінок, працюють генератори, а також адміністрація закладу розгорнула спальні місця – одночасно тут може заночувати кілька сотень людей.

Спальні місця у спорткомплексі «Вимпел» / kharkivoda.gov.ua

У «Вимпелі» також басейн наповнений водою, її використовуватимуть у разі необхідності, як технічну.

Басейн / kharkivoda.gov.ua

«Унікальність цього пункту в тому, що він абсолютно автономний. Тут є своє джерело питної води. Опалення здійснюється тепловими насосами та електрокотлами, тут стоїть потужний генератор на 60 квт», – розповів начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов.

Пункт незламності в спорткомплексі / kharkivoda.gov.ua

Найближчим часом у місті планують відкрити четвертий «Пункт Незламності». Він буде оснащений польовою кухнею та потужним генератором.

Генератор / kharkivoda.gov.ua

«На випадок відключення електроенергії, теплопостачання ми передбачили польову кухню. Запас продуктів у нас є, тому зможемо в скрутний час годувати місцевих жителів», – зазначає начальник відділу цивільного захисту Балаклійської МВА Олег Блудов.

  • Пункти Незламності продовжують оснащувати в Ізюмі, наразі в місті працює чотири Пункти.
  • Загалом на Харківщині вже облаштовано 305 «Пунктів Незламності», готових до цілодобової роботи. Знайти найближчий можна на сайті.
  • Пункти незламності у Харкові: де знайти.
  • Ґвара Медіа відвідала один із таких пунктів та показала, що там доступно — фоторепортаж.
  • У Telegram працює бот-помічник, здатний знаходити Пункти незламності. У боті можна дізнатися інформацію про роботу пунктів, їхні адреси та послуги, які там можна отримати.

Будьте незламними та підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.