Основна увага була зосереджена  на організації ефективного ураження противника та максимального збереження життя українських воїнів.

Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Сирський відвідав райони ведення бойових дій на Куп’янському та Бахмутському напрямках. Про це 25 листопада повідомили у Сухопутних військах України.

«Основна увага була зосереджена  на організації ефективного ураження противника, всебічному забезпеченні дій наших військ та максимальному збереженні життів наших воїнів», – ідеться в повідомленні.

Також, розповідають у пресслужбі, були прийняті всі необхідні рішення для посилення оборони на важливих напрямках та застосування резервів.

Нагадаємо, за минулу добу росіяни 15 разів штурмували українські позиції на Куп’янському напрямку в районі Синьківки та Петропавлівки на Харківщині. 

Читайте також

Цього тижня планують завершити евакуацію дітей з Куп’янського району — начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. Загалом з Куп’янського району евакуювали 294 дитини з сім’ями. Наразі розглядаються інші населені пункти, в яких будуть впроваджувати примусову евакуацію.