Визначена судом застава для Андрія Одарченка – 15 мільйонів гривень.

Нардеп з Харкова Андрій Одарченко, якого спіймали на підкупі голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму, вийшов із СІЗО під заставу. Про це повідомили у Центрі протидії корупції.

«Нам невідомо, внесли вони заставу самостійно чи це зробили треті особи, але швидкість внесення багатомільйонної застави космічна», – розповіли у центрі.

Визначена судом застава для Андрія Одарченка – 15 мільйонів гривень.

Після виходу із СІЗО підозрюваний повинен дотримуватися низки обов’язків, зокрема утриматися від спілкування з свідками чи іншими підозрюваними, здати паспорт для виїзду за кордон та носити електронний браслет. Якщо він обов’язки порушить, то заставу можуть стягнути в бюджет.

Нагадаємо, 21 листопада нардепа затримали на підкупі голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму. Як зазначає НАБУ, Одарченко давав хабар у криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тисяч доларів США.

22 листопада Вищий антикорупційний суд України обрав харківському нардепу партії «Слуга народу» Андрію Одарченку запобіжний захід — 2 місяці під вартою з можливість застави в 15 мільйонів гривень.

Андрій Одарченко

Народився 2 листопада 1978 року в Харкові. Закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування та Харківський державний університет харчування та торгівлі. Доктор технічних наук. Професор. 

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 170 округу (місто Харків) від партії «Слуга народу» як безпартійний. Член Комітету з питань антикорупційної політики.

29 грудня 2021 року Одарченка обрали ректором Державного біотехнологічного університету. Оскільки законодавство не передбачає поєднання мандату народного депутата та посади ректора, дія контракту Одарченка, за даними сайту університету, призупинена. Обов’язки ректора виконує Андрій Кудряшов.

Читайте також

  • Організував логістику для окупантів: на Харківщині підозрюють депутата