У Харківській області армія Росії після незначних успіхів у ході наступальних дій повністю завʼязла у вуличних боях за Вовчанськ та втрачає особовий склад штурмових підрозділів.

Про це у фейсбуці повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, який зараз перебуває на східному фронті.

«Після перших незначних успіхів в ході наступальних боїв на Харківщині противник повністю завʼяз у вуличних боях за Вовчанськ та поніс дуже високі втрати в особовому складі штурмових підрозділів. Наразі ворог з різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безуспішно», — зазначив Сирський.

У районі Липців армія РФ також має істотні втрати. Російські військові перейшли до активної оборони, проводять мінування та вогневе ураження позицій українських військ.

На Купʼянському напрямку продовжуються бої у лісовому масиві на північ від міста. Складна ситуація в районі Кислівки, де армія РФ намагається прорвати оборону та вийти до річки Оскіл.

Як зазначив Сирський, ключова мета його роботи — вивчення обстановки на місці, розв’язання проблемних питань, забезпечення додатковою кількістю боєприпасів, дронів, РЕБ та інших МТЗ, посилення резервами тощо.

Також головнокомандувач ЗСУ нагородив українських військових за виконання бойових завдань та захист держави.

Нагадаємо, на Харківському напрямку було відбито 8 російських атак у районах сіл Липці та Стариця. Бойові дії тривають на напрямку Плетенівка — Вовчанськ. Ситуація контролюється Силами оборони.

На Купʼянському напрямку українські військові відбили 22 атаки РФ. Ще тривають чотири бойові зіткнення в районах Берестового та Макіївки. Ситуація контрольована.

Читайте також

  • Евакуація на Харківщині: з небезпечних територій вивезли понад 10 тисяч людей