На Куп’янському напрямку російська армія намагалася штурмувати українську оборону в районі Іванівки (близько 20 км на схід від Куп’янська) в Харківській області, про це повідомляють у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 14 лютого.

На Слобожанському напрямку російські війська зберігають присутність у прикордонних до Харківщини районах, продовжують обстріли населених пунктів з меж РФ, а також мінують територію поблизу з українським державним кордоном.

На цій ділянці фронту артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 20 населених пунктів, серед них Уди, Стрілеча, Вовчанськ, Нестерне, Чугунівка та Дворічанське на Харківщині.

Під артилерійським та мінометним вогнем на Куп’янському напрямку опинилися понад близько 10 населених пунктів, зокрема Дворічна, Петропавлівка, Іванівка, Берестове Харківської області.

Протягом доби відбулось 64 бойових зіткнень. Російська армія завдала 4 ракетних ударів, 91 авіаудари та здійснила 37 обстрілів з РСЗВ по позиціях українських військ та населених пунктах.

Читайте ще

Командир батальйону «Ахіллес» 92-ї бригади про Слобожанський контрнаступ, важливість дронів та мобілізацію. Юрій Федоренко на позивний «Ахіллес» — депутат Київської міськради та командир батальйону ударних безпілотників. Про застосування дронів він чув ще під час війни на Донбасі. У 2014 році «Ахіллес» брав участь в АТО, де отримав поранення та був звільнений у запас як обмежено придатний.

На будівництво захисних рубежів на Харківщині виділили 3,9 мільярда гривень. Це найбільша сума серед чотирьох областей України, які отримали гроші з резервного фонду.