На Куп’янському напрямку російська армія намагалася штурмувати українську оборону в районі Синьківки та Табаївки у Харківській області, про це повідомляють у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 21 лютого.

Під авіаударами перебувало щонайменше 4 населених пункти Харківщини: Петропавлівка, Мілове, Вільхуватка та Григорівка.

На Слобожанському напрямку російські війська зберігають присутність у прикордонних до Харківщини районах, продовжують обстріли населених пунктів з меж РФ, а також мінують територію поблизу з українським державним кордоном.

На цій ділянці фронту артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 20 населених пунктів, серед них Ветеринарне, Красне, Лук’янці та Гатище на Харківщині.

Під артилерійським та мінометним вогнем на Куп’янському напрямку опинилися понад близько 10 населених пунктів, зокрема Дворічна, Синьківка, Іванівка та Берестове Харківської області.

Протягом доби відбулось 51 бойове зіткнення. Російська армія завдала 3 ракетні удари, 84 авіаудари та здійснила 71 обстріл з РСЗВ по позиціях українських військ та населених пунктах.

За словами начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, російські війська посилюють обстріли прикордонних районів Харківщини та продовжують штурмувати позиції українських захисників на Куп’янському напрямку.

На цьому відтинку росіяни намагаються зайняти вигідні висоти та утримати Куп’янськ як важливий логістичний вузол. Проте, попри скупчення російських сил, українці стримують натиск і не здають своїх позицій, додав Синєгубов.

На цю тему

«Куп’янський рай…»‎: як відбувається евакуація зі сходу Харківської області. З Харкова до Куп’янська близько двох годин їзди автомобілем в одну сторону. Цей маршрут ледь не щоденно долають волонтери громадської організації «Троянда на руці»‎, щоб евакуювати мешканців з Куп’янського району, де російські війська щоденно завдають артилерійських та авіаударів. Команда Ґвара Медіа відвідала Куп’янську громаду і розповідає, як й куди вивозять людей та що на них чекає після евакуації.

Сили оборони мали успіх біля Табаївки на Харківщині. Днями на цій частині Куп’янського напрямку Сили оборони України мали успіхи, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов у розмові з харківськими журналістами.