Упродовж доби на Куп’янському напрямку армія РФ вела штурмові дії в районах Синьківки Харківської області та Стельмахівки на Луганщині, де в зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» українська армія зупинила 13 атак. Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ від 2 грудня.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 100 населених пунктів Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Росіяни зберігають присутність та продовжують мінування у прикордонних районах Бєлгородської області на Слобожанському напрямку, продовжуючи обстріли населених пунктів з території РФ.

Протягом 1 грудня відбулося 84 бойових зіткнення. Російська армія завдала 2 ракетних та 30 авіаційних ударів, здійснила 71 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ та населених пунктах.

Читайте також

З небезпечних громад Куп’янського району евакуювали всіх дітей. Правоохоронці разом з волонтерами завершили евакуацію дітей з територій на Харківщині, що зазнають обстрілів.

На Харківщині можуть прийняти рішення про евакуацію 525 дітей з частини Куп’янська та населених пунктів, що знаходяться на лівому березі річки Оскіл.