На Куп’янському напрямку російська армія наступала в районах Синьківки та Петропавлівки Харківської області. На цьому напрямку Сили оборони відбили 10 атак, про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 4 грудня.

На Слобожанському напрямку російські війська зберігають присутність у прикордонних до Харківщини районах, продовжують обстріли населених пунктів з меж РФ, а також мінують територію поблизу з українським державним кордоном. На цій ділянці фронту артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Червона Зоря, Плетенівка та Красне Перше Харківської області.

У східній частині регіону російська армія завдала авіаційних ударів у районах населених пунктів Петропавлівка, Піщане Харківської області та Новоєгорівка Луганської області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка, Берестове Харківської області.

Протягом доби відбулось 61 бойових зіткнень. Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Читайте ще

У листопаді війська отримали більше БПЛА, ніж у жовтні, у цьому місці їх буде ще більше. Сили оборони в грудні 2023 року отримають в рази більше безпілотників, ніж минулого місяця. Крім того, військові матимуть нові системи РЕБ та мінні трали.

Щонайменше 15 населених пунктів обстріляли на Харківщині: без постраждалих. Зокрема, російські війська обстріляли Гранів Харківського району, Бударки Чугуївського району, Фиголівку, Іванівку, Кислівку, Табаївку, Крохмальне, Берестове, Чугунівку Куп’янського району тощо.