Чоловік фіксував рух української військової техніки, особового складу та наслідки ударів РФ по житлових секторах і надсилав їх російським спецслужбам.

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 53-річного мешканця Куп’янська-Вузлового, який за інформацією правоохоронців збирав та передавав дані про розташування українських сил та коригував російську артилерію.

«За даними слідства, мешканець смт Куп‘янськ-Вузловий активно допомагав ворогу. Чоловік їздив по території Куп’янського району, яка контролюється українськими військовими, та збирав інформацію про розташування військової техніки та особового складу», – ідеться в повідомленні.

Усі дані, інформують в прокуратурі, чоловік передавав російським спецслужбам через месенджер Телеграм у вигляді тексту або відео, зазначаючи кількість, вид техніки та напрямок на місцевості.

Крім того, за даними слідства, підозрюваний фіксував наслідки російських обстрілів по цивільній інфраструктурі, які також відправляв у час, додаючи схвальні відгуки: «нормально шороху навели там».

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Читати також:

  • Мешканця Великого Бурлука підозрюють у співпраці з окупантами — прокуратура.
  • На Харківщині начальник військкомату «допомагав» уникнути призову за 8 тисяч доларів – СБУ.