Мінцифри повідомили, що українські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети безкоштовно отримають необхідну техніку для підключення інтернету в укриттях від телеком-компаній.

Це одне з найпріоритетніших завдань Мінцифри. Оскільки через місяць починається навчальний рік, всі заклади повинні мати укриття. А щоб знизити рівень стресу у дітей під час повітряних тривог, мають бути належні для цього умови. 

«Ми продовжуємо забезпечувати Україну якісним інтернетом. Тепер робимо це не тільки на землі, а й під землею. Це новий виклик для телеком-фронту та освітнього процесу. Діти є надвразливими у воєнний час, а наша місія – допомогти їм відчувати себе комфортно та допомогти продовжувати робити звичні речі», – повідомив міністр Михайло Федоров.

Щоб у вашому навчальному закладі з’явився інтернет в укриттях, потрібно залишити заявку.

Наразі міністерство вже має 2500 роутерів та 1000 модемів. До початку навчального року хочуть забезпечити інтернетом в укриттях в першу чергу школи, ліцеї та гімназії.

Мінцифри та МОН закликають провайдерів та представників соціально відповідальних компаній долучатись до проєкту. Для цього достатньо заповнити форму.

Нагадаємо, що попри триваюче повномасштабне вторгнення рф до України школи Харківщини готуються до нового навчального року: близько 12 тисяч першачків регіону мають розпочати навчання.