Співробітнику Харківської митниці, який перейшов на бік ворога, загрожує довічне ув’язнення, повідомляє пресслужба прокуратури Харківщини.

За даними слідства відомо, що головний державний інспектор відділу митного оформлення «Вантажний» митного поста «Куп’янськ«Харківської митниці перейшов на бік ворога. Так, під час окупації Куп’янська він добровільно співпрацював із російськими загарбниками.

За пропозицією окупантів службовець обійняв посаду «в. о. провідного спеціаліста відділу сертифікації та ліцензування Управління промисловості та торгівлі ВДА Харківської області».

Прокуратура також встановила, що зрадник намагався націоналізувати на користь РФ один із відомих українських супермаркетів.

Крім того, під час «святкування» Дня прапора РФ службовець публічно розгортав на центральній площі Куп’янська російський триколор.

Наприкінці жовтня минулого року правоохоронці затримали чоловіка в Харкові.

Наразі Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо службової особи за фактом держзради, вчиненої в умовах воєнного стану та за фактом пособництва державі-агресору.

Максимальна санкція статей передбачає покарання у виді довічного позбавлення волі, з конфіскацію майна.

  • Прокуратура затримала чоловіка, який очолював управління фінансів у Куп’янську під час окупації.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.