Футбольний клуб з Донецька стане партнером платформи UNITED24 та об’єднає зусилля задля допомоги Україні.

Сьогодні, 8 серпня Міністерство цифрової трансформації України та футбольний клуб «Шахтар» уклали Меморандум про співпрацю, мета якого – підтримка українського народу в боротьбі з агресією Росії та подолання її наслідків через національну платформу UNITED24.

Гірники у межах Меморандуму здійснюватимуть місію партнера фандрейзингової платформи UNITED24 задля збільшення пожертвувань на підтримку України. Зокрема, клуб має намір сприяти збору пожертвувань у США та їх спрямуванню на офіційні рахунки UNITED24, допомагати в просуванні платформи UNITED24 на міжнародній арені, залучати світову спільноту до співпраці й підтримки українців, а також до публічного висвітлення боротьби з агресією Росії та протидії дезінформації.

Нагадаємо, транспортні апарати ШВЛ, які придбали в межах ініціативи UNITED24, уже рятують жителів Харківщини.

UNITED24 — фандрейзингова платформа, яка створена за ініціативою Президента України Володимира Зеленського для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби.

Ви також можете долучитися до цієї ініціативи та зробити внесок у відбудову України, придбання медичного обладнання чи посилення обороноздатності держави.