У Лисичанську 7 серпня відбудеться «Террафокс-фест 2.0». Захід буде безкоштовний і його зможуть відвідати всі охочі.

Цьогоріч участь у фестивалі візьмуть місцеві письменники та музиканти, а також гості з Харкова та Києва. Письменник Сергій Жадан на своїй фейсбук-сторінці пообіцяв приїхати на фестиваль з гуртом «Собаки у Космосі». Також виступить гурт «Тимчасова назва», який виконує пісні на вірші Жадана.

Террафокс фест

Захід має на меті збереження культурно-історичних пам’яток Лисичанська, а саме тих, які вказують на бельгійський контекст історії міста. Тому обов’язково відбудеться екскурсія «бельгійськими» куточками.

Позаяк вхід на фестиваль безкоштовний, організатори роблять усе самостійно, а запрошені виконавці не отримають гонорарів, Жадан закликав підтримати проєкт:

«Тож звертаюсь до вас із проханням підтримати цю ідею. Звертаюсь і до мешканців Лисичанська (дуже важливо, мені здається, аби ви перебирали на себе ініціативу в проведенні подібних заходів), і до тих, хто в принципі підтримує просування української культури на Сході».Жадан і Собаки

За його словами, організаторам «Террафокс-фест 2.0» не вистачає приблизно 20 тисяч гривень. Гроші потрібні на проїзд та проживання учасників, облаштування сцени тощо. Підтримати проєкт можна традиційно через волонтерську карту письменника – 4149 4393 1541 6424 (Жадан Сергій Вікторович) – або через акаунт письменника на патреоні.

Теги:

#схід #фестивалі