Чоловік разом зі спільником, за інформацією правоохоронців, заклали вибуховий пристрій поблизу колії та системи електроживлення рухомого складу.

Служба безпеки України затримала двох жителів Київської та Харківської областей, які планували  підірвати ділянку залізничної лінії у Полтавській області, яка сполучає центральні та східні регіони України. Чоловіків затримали «на гарячому», за даними правоохоронців, вони обоє є агентами ФСБ.

«Для вчинення диверсії вони заклали саморобний вибуховий пристрій поблизу колії та системи електроживлення рухомого складу», – ідеться в повідомленні.

Надалі, розповідають в СБУ, чоловіки планували дистанційно підірвати залізницю. У разі вчинення підриву окупанти сподівались порушити логістичні шляхи постачання зброї, боєприпасів та пального для ЗСУ.

У затриманих вилучено мобільні телефони, з яких вони координували злочинні дії зі своїм російським куратором – кадровим співробітником 5-ї служби ФСБ. Його особу вже встановлено Службою безпеки.

Зараз жителям Харківщини та Київщини повідомлено про підозру. Вони перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення.

Читайте також

  • На Харківщині судитимуть чоловіка, який працював конвоїром під час окупації