За даними правоохоронців, розвідінформація потрібна була окупантам для підготовки і проведення прицільних ракетно-артилерійських обстрілів позицій українських військ.

Служба безпеки України викрила чоловіка, який, за даними слідства, збирав та передавав росіянам інформацію про розташування українських військ у Харківській області. Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

За даними слідства, зловмисником є 36-річний уродженець Вовчанська, який ще до початку повномасштабного вторгнення виїхав до Росії. Там, він дистанційно залучив свого знайомого з Харківщини до співпраці. За це інформатор обіцяв йому грошову винагороду.

«Отримані відомості фігурант надсилав у російський Телеграм-бот, створений для збору розвідданих про дислокацію українських Сил оборони», – ідеться в повідомленні.

Розвіддані були потрібні росіянам для підготовки і проведення прицільних ракетно-артилерійських обстрілів позицій українських військ. Втім, співробітники СБУ спрацювали на випередження і запобігли нанесенню ударів по місцях базування українських сил.

Двох його спільників СБУ затримала у травні минулого року. Наразі триває досудове слідство.

Читайте також

  • СБУ ідентифікувала росіянина, який катував жителів Харківщини в окупації.