Служба безпеки викрила ще одного чоловіка, якого підозрюють у колабораційній діяльності. Він обіймав керівну посаду в окупаційній адміністрації під час захоплення частини Харківщини.

Про це повідомив речник СБУ Харківщини Владислав Абдула.

За даними слідства, підозрюваний це 45-річний чоловік, якого обрали сільським головою у 2020 році на VIII скликанні Кіндрашівської сільської ради.

Правоохоронці встановили, що у 2022 році чоловік прийняв пропозицію обійняти посаду «виконуючого обов’язки Кіндрашівського територіального відділу» в окупаційній адміністрації Куп’янщини.

«Зловмисник організовував роботу відділу, здійснював виплати заробітної плати підлеглим працівникам та “матеріальної допомоги” місцевим мешканцям. Крім того, він приймав рішення щодо створення нових комунальних підприємств та призначення на посаду їх директорів», — зазначив речник.

Після звільнення Харківщини підозрюваний втік на тимчасово окуповані території та переховується від українського правосуддя.

Наразі йому заочно оголошено підозру за фактом колабораційної діяльності.

Читайте також

  • У Харкові чоловіка підозрюють у пропагуванні комуністичного режиму.
  • В Орджонікідзевському районному суді міста Харкова судитимуть мешканця селища Дворічна, якого підозрюють у добровільній співпраці з окупантами.