Комунальне підприємство «Салтівське трамвайне депо» уклало угоду на суму 11,2 мільйона гривень з ТОВ «Тек-Транс» для ремонту транспорту, пише ХАЦ із посиланням на «Прозорро».

Договір уклали без проведення торгів. До того ж на сайт не завантажили угоду з переліком послуг, які повинні надати. Хоча дві інші угоди вже були завантажені.

«Тек-Транс» на 90% належить Костянтину Токарєву та Закритому недиверсифікованому венчурному корпоративному інвестиційному фонду «Ленд Кепітал». Директором підприємства є Валерій Віскубенко.

Костянтин Токарєв також є співвласником міжнародного автомобільного холдингу «Соллі Плюс» та почесним консулом Литовської республіки в Харкові.

Читайте також

  • У Харківській міськраді Управління комунального майна та приватизації оголосило торги з передачі в оренду приміщень кіоску в метрополітені. Йдеться про кіоск № 33/34 у підземному пішохідному переході біля станції метро «Історичний музей».
  • На Харківщині затримали чоловіка за підозрою у заволодінні коштами при ремонті доріг. Директора фірми, якого підозрюють у відмиванні понад 2,3 млн грн, взяли під варту до 21 червня. Йому призначили заставу на таку ж суму.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.