Директора фірми, якого підозрюють у відмиванні понад 2,3 млн грн на ремонті доріг, взяли під варту до 21 червня. Йому призначили заставу на таку ж суму, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Обвинувачений директор фірми / Фото: Харківська обласна прокуратура

26 квітня Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру директору фірми в заволодінні державними коштами. У 2018 році держпідприємство уклало з цією фірмою угоди про закупівлю послуг з ремонту доріг:

  • Моначинівка — Прилютове,
  • Вільшана — Новоєгорівка,
  • Тавільжанка — Петропавлівка. 

На рахунки ТОВ надійшли бюджетні кошти за роботу, яку фактично не виконали повноцінно. Через незаконні дії директора, держава втратила понад 2 млн гривень.

Від повномасштабного вторгнення РФ в Україну зруйновано чи пошкоджено 25,1 тисячі км доріг, з них на державних дорогах — 8,8 тисячі км.

Читати також

  • Здавав ворогу позиції ППО: суд визнав винним харків’янина. Він вказував точні позиції сил протиповітряної оборони ЗСУ на території Харкова. Після публікації секретної інформації в мережі, військові РФ обстрілювали вказані позиції п’ять разів.
  • Допустив забруднення земельних ділянок: на Харківщині судитимуть директора підприємства. Керівник компанії в Чугуївському районі не проводив господарську діяльність належним чином. Зокрема, він не забезпечив своєчасного вивезення рідких відходів виробництва. Це призвело до зберігання та накопичення в несанкціонованому місці.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.