Куп’янський напрямок залишається складним, але контрольованим, про це повідомив старший лейтенант, начальник служби зв’язків із громадськістю 21-ї окремої механізованої бригади Сергій Дібров в ефірі національного марафону.

Успіхів на південній частині Куп’янського напрямку армія РФ не має. Однак російські військові активізувалися та намагаються використовувати різні види зброї. Окупанти щодня обстрілюють з артилерії та мінометів території, проте відчутних результатів це не дає, зазначив Дібров.

Він також повідомив, що головні сили армії РФ на цьому напрямку сконцентровані подалі від лінії фронту.

«За даними розвідки, досить велике угруповання стоїть навпроти нас, але така кількість не дає їм щось робити тут. Це регулярна російська армія, розвідка каже, що це підрозділи 25-ї армії, яка була сформована. Ми бачимо, що там вистачає досвідчених бійців, але ця армія знаходиться в стадії доформування. Скоріше за все, у першій лінії стоять більш досвідчені бійці, і трішки далі в тилу, можливо, якісь менш боєздатні підрозділи. Проте вони збільшують свою боєздатність і ми чекаємо, що ситуація буде «напружуватися», — додав Дібров.

Читайте також

  • За добу на Куп’янському напрямку українські військові відбили понад 20 атак армії РФ у районах Синьківки та Іванівки.