На Куп’янському напрямку російська армія наступала в районах Синьківки, північно-східніше Петропавлівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області. На цьому напрямку Сили оборони відбили 6 атак, про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 29 листопада.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ, а також мінують територію поблизу з українським державним кордоном. На цій ділянці фронту артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Ветеринарне, Вовчанськ, Гатище та Мала Вовча Харківської області.

У східній частині регіону росіяни завдали авіаційних ударів поблизу Синьківки, Петропавлівки, Куп’янська та Курилівки Харківської області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема, Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка та Берестове Харківської області.

Протягом доби відбулось 73 бойових зіткнень. Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Читайте також

З небезпечних громад Куп’янського району евакуювали всіх дітей. Правоохоронці разом з волонтерами завершили евакуацію дітей з територій на Харківщині, що зазнають обстрілів.