27 червня російські війська двічі вдарили безпілотниками по автозаправним станціям у Дергачах. Внаслідок другої атаки постраждали двоє людей.
Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.
Зазначається, що перший удар стався близько 13:40. За попередніми даними, російський безпілотник типу «Італмас» влучив поблизу однієї з АЗС. Внаслідок атаки пошкоджено паркан станції та автомобілі на території автотранспортного підприємства. Постраждалих немає.
Приблизно о 14:30 росіяни завдали повторного удару по іншій АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка перебувала у власному автомобілі. Гостру реакцію на стрес також отримав 34-річний працівник автозаправної станції.
Нагадаємо, протягом минулої доби російські війська атакували Харків і 19 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів одна людина загинула, ще вісім отримали поранення.
Читайте також
- Російський дрон атакував мотоцикліста у Дергачівській громаді
- На прикордонні Дергачівської громади залишаються близько 600 людей




