27 червня російські війська двічі вдарили безпілотниками по автозаправним станціям у Дергачах. Внаслідок другої атаки постраждали двоє людей.

Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Зазначається, що перший удар стався близько 13:40. За попередніми даними, російський безпілотник типу «Італмас» влучив поблизу однієї з АЗС. Внаслідок атаки пошкоджено паркан станції та автомобілі на території автотранспортного підприємства. Постраждалих немає.

Приблизно о 14:30 росіяни завдали повторного удару по іншій АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка перебувала у власному автомобілі. Гостру реакцію на стрес також отримав 34-річний працівник автозаправної станції.

Нагадаємо, протягом минулої доби російські війська атакували Харків і 19 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів одна людина загинула, ще вісім отримали поранення.

Читайте також