Триває 535-та доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти України.

Іванівка та Синьківка на Харківщині / Мапа: deepstatemap.live

Російські війська протягом дня на Куп’янському напрямку вели безрезультатні наступальні дії в районах північно-східніше Синьківки, північніше Кислівки та південно-східніше Андріївки Харківської області. Про це у вечірньому зведенні повідомив Генштаб.

Кислівка знаходиться безпосередньо на лінії фронту неподалік від Куп’янська на Харківщині / Мапа: deepstatemap.live

На Слобожанському напрямку противник здійснив мінометні та артилерійські обстріли в районі таких населених пунктів, як Уди, Стрілеча, Охрімівка на Харківщині. Армія РФ завдала авіаційного удару в районі Гур’ївого Козачка Харківської області.

На Куп’янському напрямку ворог завдав авіаційних ударів в районі Кислівки та Першотравневого Харківської області. Артилерійських і мінометних обстрілів противника зазнали такі населені пункти як Куп’янськ, Масютівка, Кислівка, Берестове Харківської області.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Читайте також

У результаті обстрілу армією РФ Куп’янська-Вузлового загинула жінка. На місці працювали екстрені служби.

На Харківщині розглядають питання примусової евакуації дітей з небезпечних районів, у тому числі з Куп’янська. Усі евакуйовані отримають гуманітарну допомогу та тимчасове житло. 

У Чугуївському районі реалізується 38 проєктів відновлення на суму 540 млн гривень. Пріоритет надається відбудові пошкоджених житлових будинків.