Триває 574-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Російські війська продовжують обстрілювати населені пункти Харківщини. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

На Слобожанському напрямку російських артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Івашки, Уди, Плетенівка, Вільхуватка та Бологівка Харківської області. На цьому відтинку російська армія зберігає військову присутність у прикордонних районах.

На Куп’янському напрямку артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Синьківка, Петропавлівка, Кислівка, Табаївка, Крохмальне Харківської області.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Протягом доби відбулось понад 15 бойових зіткнень.

Читайте ще

Переспрямування «військового ПДФО» у держбюджет не вплине на кошториси Харкова та прифронтових міст — Арахамія. Держава значно підвищила виплати військовим, що спричинило зріст відрахувань ПДФО до місцевих бюджетів. Місцева влада отримала відчутно більше надходження до своїх кошторисів.

На Харківщині сума збитків завданих інфраструктурі сягає $14,3 мільярда. Загалом по Україні сума збитків завданих інфраструктурі — $150 мільярдів, з яких 55,9 мільярда — втрати житлового фонду.