Триває 559-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Російські війська завдали авіаційних ударів в районах Удів та Ветеринарного поруч з державним кордоном з РФ на Харківщині. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

На Слобожанському напрямку противник здійснив мінометні та артилерійські обстріли шести населених пунктів Харківщини, таких як Уди, Стрілеча, Огірцеве, Вовчанськ, Нестерне та Чорне на Харківщині.

На Куп’янському напрямку противник завдав артилерійських і мінометних обстрілів щонайменше п’яти населених пунктів, серед них Масютівка, Кучерівка, Кислівка, Берестове, Ковалівка Харківської області.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Протягом доби відбулось понад 20 бойове зіткнення.

Читайте також

Російські війська керованими авіабомбами зруйнували дитячий садок на Харківщині. Минулої доби під ворожими обстрілами перебували населені пункти Богодухівського, Чугуївського, Куп’янського та Ізюмського районів.

Постійні прильоти та порожні вулиці: як живе прифронтовий Куп’янськ. Прифронтовий Куп’янськ у Харківській області розташований за 8 км від фронту. Місто постійно перебуває під обстрілами з російської авіації, РСЗВ та систем С-300.