Авіаударів зазнали три населених пункти Харківської області. 

За минулу добу армія РФ на Куп’янському напрямку здійснила сім атак в районах Синьківки та  Табаївки Харківської області. Росіяни безуспішно намагалися покращити своє тактичне положення. Про це у ранковому зведенні повідомляє Генштаб.

Також протягом доби авіаударів зазнали Варварівка, Нестерне, Колодязне, Кислівка, Митрофанівка, Петропавлівка на Харківщині.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність аби не допустити перекидання українських військ на загрозливі напрямки та нарощує щільність мінно-вибухових загороджень  вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Позиційні бойові на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна тривали 1 березня. Інститут цитує російські та українські джерела, яка підтверджують, що позиційні бої тривають на північний схід від Куп’янська біля Синьківки та Петропавлівки, на південний схід від Куп’янська біля Табаївки, на захід від Кремінної біля Тернів та Ямполівки, а також на південь від Кремінної біля Білогорівки.

ISW посилається на російських мілблогерів, які опублікували кадри, де нібито російські війська завдають удару по українському понтонному мосту через річку Оскіл поблизу Куп’янська-Вузлового (південний схід від Куп’янська) за допомогою керованих авіабомб, і стверджують, що російські війська начебто знищили всі стаціонарні мости через річку Оскіл.

Читайте також

  • Командир батальйону «Ахіллес» 92-ї бригади про Слобожанський контрнаступ, важливість дронів та мобілізацію.