Російська армія завдала артилерійських ударів по Вовчанську Чугуївського району, повідомляють у Харківській ОВА.

«Внаслідок обстрілу пошкоджено скління та фасад адміністративної будівлі, дах, перекриття, скління будівлі ЦНАПу. Також пошкоджено 4 приватні будинки», – додають в обласній адміністрації.

Інформації щодо постраждалих немає.

Наслідки артобстрілу Вовчанська на Харківщині / Фото: Харківська ОВА
Наслідки артобстрілу Вовчанська на Харківщині / Фото: Харківська ОВА

Вовчанська громада стала епіцентром бойових дій після Слобожанського контрнаступу у вересні 2022 року. Окупована в перший день повномасштабного вторгнення РФ 24 лютого 2022 року громада залишалася у тилу.

Читайте більше: «Нас стирають із землі». Як живе Вовчанська громада за декілька кілометрів від кордону з РФ, про обстріли та коли буде газ — начальник Вовчанської МВА Тамаз Гамбарашвілі.

Нині ж фактичною лінією фронту став державний кордон. Російська армія щодня обстрілює населені пункти — б’ють керованими авіабомбами, ракетами С-300, артилерією та мінометами.

Деякі жителі, особливо у багатоповерхівках, не мають ані газу, ані опалення, тоді як електрика подається зі збоями через постійні обстріли. Де можливо – ставлять буржуйки, або ж просять місцевих переїхати до інших будинків.

На цю тему

У Вовчанську Харківської області за 4 км від російського кордону проживає 3800 людей. Це близько 22% довоєнного населення, тоді як у громаді з 37 нині близько 11 тисяч.