Внаслідок наїзду на вибухонебезпечний предмет підірвався трактор, водій отримав поранення.

Сьогодні, 19 березня, у полі поблизу села Федорівка Барвінківської громади тракторист наїхав на вибухонебезпечний предмет. Внаслідок детонації було повністю знищено трактор, а водій отримав поранення. Про це повідомили у ГУ ДСНС у Харківській області.

«Наразі він госпіталізований до лікувального закладу. Рятувальники разом з правоохоронцями допомагали транспортувати постраждалого до карети швидкої», – ідеться в повідомленні.

На місці вибуху працювали сапери ДСНС.

У лютому 2024 року підрозділ саперів Луганського гарнізону ДСНС почали очищати територію Харківської області за допомогою механізованого розмінування. До цього протягом близько року вони працювали на Херсонщині. Журналісти Ґвара Медіа відвідали саперів у Балаклійській громаді, аби наочно побачити, як відбувається процес механізованого розмінування забруднених територій.

На Харківщині потенційно заміновано 570 тисяч гектарів землі. За нинішніх темпів повне розмінування регіону займе понад 100 років, зазначив заступник начальника ХОВА Євген Іванов. Від початку повномасштабного вторгнення РФ сапери виявили та знешкодили понад 87 тисяч вибухонебезпечних предметів, а також обстежили понад 4 тисяч гектарів території та понад 3 тисячі кілометрів ліній електропередач.

Читайте також