Протягом тижня на території Харківської області було виявлено, вилучено і знешкоджено 1644 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомив речник ДСНС Харківської області Євген Василенко під час брифінгу в Kharkiv Media Hub.

Наразі в регіоні працюють сапери зведеного загону ДСНС (33 піротехнічних розрахунки, 171 сапер та 70 одиниці техніки), вони продовжують обстежувати лінії електропередач.

Починаючи з початку війни піротехніки обстежили понад 4091 га території, обстежено 2886 км ЛЕП, виявлено та знешкоджено 83 863 вибухонебезпечних предметів.

Підриви цивільних

7 листопада у селі Рубіжному Чугуївського району на території свого домоволодіння 42-річний господар отримав осколкові поранення правої кінцівки та направлений до обласної лікарні.

11 листопада у Чугуївському районі дорогою між селами Гракове та Мосьпанове стався вибух після наїзду легкового автомобіля на міну. Внаслідок вибуху 46-річний водій отримав осколкові поранення. Бригадою екстреної медичної допомоги направлений до лікарні.

Читайте ще

В Ізюмському районі підірвалася машина для розмінування. Британська машина механізованого розмінування Armtrаk підірвалася на міні поблизу Морозівка Ізюмського району під час очищення території уздовж ліній електропередач.

Чоловік, який підірвався на міні в Черкаських Тишках, помер у лікарні – Нацпол. Чоловік наступив підірвався на вибухонебезпечному предметі на власному подвір’ї. Його госпіталізували у важкому стані.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!