Гіперреалістичні картини художника Філіпа Вебера, які більше нагадують звичайні фотографії.

Філіп Вебер (Philipp Weber) – німецький художник. Народився у 1974 році, у місті Ростоку. З 1996 по 2000 рік навчався в університеті образотворчого мистецтва в Касселі у класі професорів Роба Шолта і Курта Хауга. Потім відвідував університет образотворчих мистецтв у Берліні. В даний час живе і працює в Касселі та Берліні.

Німецький художник  пише  картини маслом, які настільки реалістичні, що схожі на фотографії. Зміст цих картин переміщується між шаблонними декораціями із зображенням красивих молодих жінок і спробою захопити їх внутрішню суть.

Художник шукає внутрішню правду, тому замість того, аби втілити в життя досконалість, він зображує їх незначні недоліки і глибокі людські історії: будь то смуток в їх очах або рани на їхніх обличчях.

 «Деякі люди не вірять, що це насправді картина. Вони переконані, що я просто промальовую фарбами фотографію. Я вважаю, що, коли мова заходить про гіперреалізм, немає місця деталям, є місце виключно почуттям і відчуттям », – пише на своєму сайті Філіп.

На першому етапі створення кожної картини проводиться фотосесія, в якій залучені  професійні моделі, візажисти і фотографи. Потім художник «оживляє» фотографію на полотні. Ця робота дуже копітка, і на створення кожної картини йде від декількох місяців до року.

«Філіп почав малювати, коли йому було 3 роки, створивши малюнок для мами і бабусі, щоб вони були щасливі і посміхалися. Він каже, що не уявляє своє життя без живопису. Коли він навчався в старшій школі, він малював портрети, які продавав безпосередньо людям, він заробляв достатньо, що дозволило йому купити маленький автомобіль », – розповів сайту «Bored Panda» бізнес-менеджер Філіпа Кікі Кім (Kiki Kim).

Погляньте на декілька приголомшливих робіт майстра.

 

Теги:

#Гіперреалістичні картини #Гіперрелізм #Картини #Картини маслом #Німецький художник #Філіп Вебер