Реалістичні картини Філіпа Вебера

Юлія Корж - 17 Червня 2020 | 15:14
РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ

Гіперреалістичні картини художника Філіпа Вебера, які більше нагадують звичайні фотографії.

РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ

Філіп Вебер (Philipp Weber) – німецький художник. Народився у 1974 році, у місті Ростоку. З 1996 по 2000 рік навчався в університеті образотворчого мистецтва в Касселі у класі професорів Роба Шолта і Курта Хауга. Потім відвідував університет образотворчих мистецтв у Берліні. В даний час живе і працює в Касселі та Берліні.

РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ РЕАЛІСТИЧНІ КАРТИНИ

Німецький художник  пише  картини маслом, які настільки реалістичні, що схожі на фотографії. Зміст цих картин переміщується між шаблонними декораціями із зображенням красивих молодих жінок і спробою захопити їх внутрішню суть.

Художник шукає внутрішню правду, тому замість того, аби втілити в життя досконалість, він зображує їх незначні недоліки і глибокі людські історії: будь то смуток в їх очах або рани на їхніх обличчях.

 «Деякі люди не вірять, що це насправді картина. Вони переконані, що я просто промальовую фарбами фотографію. Я вважаю, що, коли мова заходить про гіперреалізм, немає місця деталям, є місце виключно почуттям і відчуттям », – пише на своєму сайті Філіп.

На першому етапі створення кожної картини проводиться фотосесія, в якій залучені  професійні моделі, візажисти і фотографи. Потім художник «оживляє» фотографію на полотні. Ця робота дуже копітка, і на створення кожної картини йде від декількох місяців до року.

«Філіп почав малювати, коли йому було 3 роки, створивши малюнок для мами і бабусі, щоб вони були щасливі і посміхалися. Він каже, що не уявляє своє життя без живопису. Коли він навчався в старшій школі, він малював портрети, які продавав безпосередньо людям, він заробляв достатньо, що дозволило йому купити маленький автомобіль », – розповів сайту «Bored Panda» бізнес-менеджер Філіпа Кікі Кім (Kiki Kim).

Погляньте на декілька приголомшливих робіт майстра.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.