Ракети летять на 40 км: як працює саморобний «Град» на Харківщині — ВІДЕО

Денис Клименко - 10 Червня 2024 | 11:47

Вже понад півроку «Борода» разом із побратимами працює на саморобній установці «Град», яку вони змайстрували на джипі. Всі бійці під час великої війни пройшли піхоту, а зараз служать у роті вогневої підтримки. Бійці кажуть, що мотивація працювати по російським цілям є щодня, проте для цього їм не вистачає ракет.

Через це боєкомплект військові бригади «Буревій» роблять власноруч із російських снарядів, які ті залишили на деокупованих територіях Харківської області. Більше про те, як працює саморобний «Град» на Харківщині – дивіться у матеріалі

Дивіться також:

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Якщо вам складно самостійно перевірити новину чи важливе повідомлення — надсилайте її у наш фактчек-бот «Перевірка». Також читайте про актуальні фейки, маніпуляції і пропаганду у розділі Фейкотня на Ґвара Медіа.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.