Харківська обласна прокуратура ідентифікувала трьох російських військових, які під час окупації Харківщини навесні торік, зґвалтували молоду дівчину.

Правоохоронці затвердили та направили до суду обвинувальний акт за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

За даними слідства: це 43-річний полковник, командир 99-ого самохідного артилерійського полку 3-ої мотострілецької дивізії 20-ої загальновійськової армії Західного військового округу ЗС РФ та двоє його підлеглих: 20-річний рядовий, який був водієм, та 24-річний молодший сержант, командир відділення командно-бойової машини.

У прокуратурі встановили, що троє військовослужбовців прийшли до будинку, де з родиною проживала молода дівчина. Вони наказали її родичам залишатися вдома, а саму дівчину силоміць посадили до БТР та повезли її до одного з будинків.

«Коли вони прибули до будинку, де знаходився 43-річний командир, окупанти по черзі ґвалтували потерпілу. При цьому російський командир сказав своїм підлеглим, що він буде робити це першим», — зазначили правоохоронці.

Російських військових судитимуть заочно в Дзержинському районному суді Харкова.

Читайте також

  • На Харківщині викрили двох мешканців, які підтримували збройну агресію РФ.