Онлайн-платформа «Віртуальний ЛітМузей» потрапив у п’ятірку найкращих у категорії «Apps, dApps та програмне забезпечення — мистецтво, культура та події» (Apps, dApps and Software — Art, Culture, and Events).

Проєкт номінували на щорічну премію The Webby Awards. «Віртуальний ЛітМузей» змагався за місце з майже 14 тисяч претендентів.

Премія Webby Awards (Webbys) — нагорода за досягнення в Інтернеті, яка щорічно вручається Міжнародною академією цифрових мистецтв і наук. Категорії, у яких змагаються претенденти на номінацію, включають веб-сайти, рекламу та ЗМІ, онлайн-фільми та відео, мобільні сайти та програми, соціальні мережі.

Команда ЛітМузею змагається за дві нагороди: Webby та Webby People’s Voice.

Кому віддавати першу відзнаку, вирішують представники Академії, а щодо другої — залежить від кількості голосів. Підтримати команду можна за посиланням.

«Віртуальний ЛітМузей» — це реалістичний 3D простір для створення онлайн виставок розроблена за підтримки УКФ. Над створенням віртуальної платформи працювала дуже потужна команда харківських IT-фахівців та візуалізаторів, яку зібрав Олексій Булат.

  • Читання на драбині: у Харкові відбувся захід, присвячений письменнику Володимиру Вакуленку.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.