Президент України Володимир Зеленський у понеділок повідомив, що цьогорічний саміт Кримської платформи відбудеться 23 серпня у режимі онлайн.

«Я запросив Алехандро Джамматтеі взяти участь у саміті Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня в режимі онлайн. Проговорив консолідацію інших країн регіону для участі в цьому саміті», – сказав Глава Української держави.

Відзначимо, що торік такий саміт відбувся вперше, а його основною метою є деокупація Криму та внесок у зміцнення Європейської та глобальної безпеки. Тоді у форумі взяли участь представники 46-ти країн та міжнародних організацій.

Платформа спрямована на підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму, відповіді зростаючим безпековим загрозам, посилення міжнародного тиску на Кремль, запобігання подальшим порушенням прав людини та захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети – деокупації Криму та повернення його Україні мирним шляхом.

Раніше голова української держави обговорив співпрацю Imagine Dragons з фандрейзинговою платформою UNITED24 під час онлайн-дзвінка з учасниками гурту. Учасники гурту стали амбасадорами цією платформи, яка покликана зібрати кошти на потреби українців.