Правоохоронці викрили ще одного поплічника окупантів, який займав керівну посаду під час захоплення Харківщини. Ним виявився 38-річний харків’янин, який до 2014 року працював в органах колишньої міліції, а після переїхав до окупованої Луганщини.

За даними слідства, підозрюваного в червні 2022 року призначили на посаду «начальника» так званого «Управління внутрішніх справ Військово-цивільної адміністрації Харківської області» в Куп’янську.

Колаборант залучав людей до роботи в псевдоправоохоронному органі, затверджував внутрішні організаційні документи, організував службову діяльність, матеріально-технічне та грошове забезпечення співробітників. Також «начальник» брав участь у нарадах за участі представників окупаційних органів влади та представників ЗС РФ.

За свою службу чоловік отримав від «голова» так званої «ВЦА Харківської області» спеціальне звання — «полковник міліції».

«Начальнику» окупаційної влади Харківщини повідомили про підозру / facebook.com/prokuraturakharkiv

Торік на початку вересня колаборанту разом із російськими військовими вдалося втекти.

Слідчі Харківської обласної прокуратури заочно повідомили про підозру 38-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності.

  • Блогерці та пропагандистці Анастасії Рублевській повідомили про підозру за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.