У Центральному парку Харкова з’явилася полиця з книгами, пошкодженими внаслідок російського удару по складу видавництва «Ранок».
Про це повідомила пресслужба парку.
«Полицю Неспалених» розмістили у шафі буккросингу. Серед представлених видань — обпалені «Справа Василя Стуса», «Заборонений», сучасна класика та переклади світових авторів.
«Кожен обвуглений корінець і сторінка з попелом — це прямі речові докази воєнного злочину та намагань окупантів знищити українське слово, пам’ять і культуру», — йдеться у повідомленні.
Містян також закликають приносити старі книги до адміністрації парку, які потім передадуть видавництву на перероблювання як сировину для нового друку.
Нагадаємо, 1 серпня російські безпілотники атакували логістичний центр видавничої корпорації RNK-Ranok у Харкові. За словами генерального директора видавництва Віктора Круглова, загалом знищено понад 1,1 мільйона книжок: 615 тисяч підручників самого «Ранку» та близько 500 тисяч примірників інших видавництв, що входять до групи компаній, а також тих, хто користувався логістичними послугами центру.
Журналістка Ґвара Медіа поспілкувалася з керівниками постраждалих видавництв, Віктором Кругловим та заступницею міністерки культури Богданою Лаюк про збитки й плани відновлення. Детальніше у матеріалі.
Читайте також
- «Найголовніше — всі люди живі»: як виглядає логістичний центр видавництва «Ранок» після удару — фото
- Пожежу на складі видавництва «Ранок» у Харкові загасили на сьомий день




