Впізнати його змогли за ДНК – зразки надала мама загиблого.

У Харкові триває розбір завалів на місці влучання ракети по будівельному гіпермаркету. Сьогодні вранці, 27 травня, вдалося ідентифікувати тіло 17-річного Кирила, який в момент влучання перебував в магазині. Про це повідомив начальник Слідчого управління Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов.

«Тіло людини, яке знайшли зранку, належить 17-ти річному Кирилу.  Хлопець жив в Харкові і в той день, як і десятки інших містян, прийшов до гіпермаркету. Впізнати його змогли за ДНК – зразки надала мама загиблого», – розповів він.

Після цього було виявлено рештки ще одного загиблого. Залишки робочого одягу, вказують на те, що це один з працівників гіпермаркету, повідомляє Болвінов.

Станом на 15:00 відомо про 17 загиблих та 48 поранених. П’ятеро людей досі вважаються зниклими безвісти. Правоохоронці закликають усіх, хто розшукує своїх рідних після влучання в ТЦ та здавав зразки ДНК для впізнання, телефонувати для отримання інформації до Слідчого управління за номером: +380934943162

Завдяки дослідженням ДНК правоохоронцям вже вдалося впізнати дванадцять жертв російського удару. Особи ще двох встановили майже одразу, на місці. Пошукова операція триває. Тіла загиблих повернуть рідним одразу після завершення пошуків та впізнання.

Ідентифіковані тіла загиблих внаслідок російського удару по гіпермаркету в Харкові / Фото: Сергій Болвінов

Подробиці російського обстрілу гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові 25 травня

Вдень 25 травня російські війська завдали ударів по гіпермаркету в Харкові. На місці виникла масштабна пожежа. За словами міського голови Ігоря Терехова, всередині могло перебувати до 200 людей. Росіяни обстріляли гіпермаркет двома керованими авіабомбами.

Приблизно о 17:45 пожежу будівельного гіпермаркету вдалося локалізувати. Тоді повідомлялося, що близько 16 людей вважаються зниклими безвісти після удару по «Епіцентру» в Харкові.

У Харкові рятувальники загасили пожежу в «Епіцентрі»: операція тривала 16 годин. За даними міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, російський обстріл забрав життя 12 осіб, ще 43 травмовано.

На місці авіаційного удару працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У 10 громадян, родичів, які вже звернулися до поліції, відібрано біологічні зразки. Встановлено особи трьох загиблих. Ідентифікація тіл триває.

У Харкові продовжують ліквідовувати наслідки удару двома керованими бомбами та відбирати зразки ДНК, аби встановити особи загиблих у гіпермаркеті. Серед загиблих у гіпермаркеті Харкова є 12-річна дитина.

За даними Синєгубова, наразі відомо про 16 загиблих та 44 поранених. Ця інформація не остаточна.

В лікарнях наразі знаходиться 21 людина. Серед них одна дитина 13 років — стан середньої важкості з позитивною динамікою, повідомив Синєгубов. Дві людини перебувають у реанімації у важкому стані. Лікарі надають їм всю необхідну медичну допомогу.

27 травня у Харкові оголошене Днем жалоби за загиблими внаслідок удару по гіпермаркету.