Організатори маршу «ХарківПрайд-2023» заявляють, що зіткнулися з перешкодами розміщення реклами в місті, коли готувалися до п’ятої ЛГБТ+ події.

На думку організаторів, місцева влада заборонила «ХарківПрайду» розміщувати рекламу в місті.

Що сталося

Команда звернулася до рекламної агенції із запитом щодо розміщення своєї кампанії в метрополітені. Однак отримала відмову від харківського метро. Тому організатори вирішили розмістити реклами в місті. Проте через деякий час агентство Megapolis відмовилося від співпраці та видалило листування з командою «ХарківПрайду», заявляють організатори. При цьому раніше агенція співпрацювала успішно.

«Агентство Megapolis, що цьогоріч супроводжувало організацію рекламної кампанії ХарківПрайд, лише неформально й дуже секретно поспівчувало ситуації. Втім, головна проблема — усе ж таки контроль зі сторони чиновників, із яким, на жаль, впоратись ані організаторам, ані рекламній агенції не під силу», — йдеться в повідомленні.

Що відбувається зараз

Разом із юристкою команда «ХарківПрайд» розробила та направила звернення до харківського міського голови щодо розміщення соціальної реклами, а також адвокатські запити до ТОВ «РА МЕГАПОЛІС» і до КП «Харківський метрополітен» щодо причин, що стали на заваді в розміщенні соціальної реклами.

Харківський метрополітен відповів, що вони не займаються розміщенням реклами, а лише надають місця для розміщення рекламним агентствам. Відповіді від міського голови м. Харкова та ТОВ «РА МЕГАПОЛІС» ще не надійшли.

Скриншот відповіді метрополітену

Журналісти Ґвара Медіа зв’язалися з агенцією, однак не отримали відповідь від них. Харківська міська рада також не надала відповіді.

Читайте також

  • Гуртуємось заради перемоги: відбувся марш у рамках ХарківПрайд – фото.