Харків відновлюється: розпочинається опалювальний сезон, створили четвертий дитячий будинок сімейного типу, ліквідували пошкодження водогонів.

Опалювальний сезон

У Харкові вже подали тепло в лікарні та інші соціальні об’єкти. У житлових будинках тепло з’явиться, коли середньодобова температура буде нижче +8.

В області:

  • У Чугуєві почали опалювати районну лікарню. Також зазначають, що у місті все готово до постачання тепла;
  • У Вовчанську відновлено газопостачання, готові до роботи усі котельні, які за відсутності газу працюватимуть на альтернативному паливі;
  • У Куп’янську та Ізюмі тривають роботи. Ситуація з опаленням складна, оскільки окупанти викрали велику кількість обладнання для котелень, зруйнували інфраструктуру. 

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, є напрацьована аварійна схема на випадок відключення окремих котелень. Закупили усе необхідне на випадок аварій для тимчасових обігрівів.

Ілюстративне зображення / 5.ua

У Харкові створили четвертий дитячий будинок сімейного типу

19 жовтня у місті створили четвертий дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім’ї. 

Під час війни багато малечі залишаються без батьків. Марія Чупініна, яка виховує дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, звернулась з цим питанням до служби у справах дітей. 

Наразі її родина виховуватиме шестеро дітей. 

Всього в Харкові у чотирьох міських дитячих будинках сімейного типу проживає 36 дітей, а у 23 прийомних сім‘ях виховуються 27 дітей.

Прийомна сім’я Марії Чупініної / citykharkivua

Відновлення подачі води для харків’ян

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» ліквідували 13 пошкоджень на водоводах і впорядкували сім оглядових колодязів.

Зокрема у Київському, Індустріальному та Основ’янському районах. 

На підприємстві «Харківводоканал» повідомили, що продовжують відновлювати подачу води для харків’ян, попри ворожу агресію. Бригади застосовують передові напрацювання та мають у своєму розпорядженні необхідну спецтехніку, обладнання та матеріали. 

Процес роботи з відновлення подачі води / city.kharkov.ua