Нещодавно призначена заступниця голови Харківської ОВА стала Олена Логвинова, двоюрідна сестра нардепа від Слуги Народу Павла Якименка.

Цю інформацію підтвердив помічник народного депутата Віталій Крицький у коментарі журналістці Ґвара Медіа.

Майже 20 років Олена Логвинова пропрацювала у Харківській міській стоматологічній поліклініці №7, пройшовши шлях від лікаря-стоматолога до головної лікарки поліклініки. 

Раніше у харківському телеграм-каналі, почали поширювати інформацію, що Логвинова – сестра Павла Якименка.

Також, відповідно до реєстру Сlarity Рroject, нова заступниця Синєгубова з 2018 року була головою Шевченківської районної у місті Харкові організації забороненої партії «Наші», де керівником партії був Євген Мураєв. 

Євген Мураєв — депутат Харківської обласної ради двох скликань, народний депутат України VII і VIII скликань від «Опозиційного блоку», з 3 червня 2016 позафракційний. Власник телеканалу «Наш». Мураєв — керівник партії «Наші», яка орієнтована на зближення з Росією.

25 липня Служба безпеки України повідомила про підозру Євгену Мураєву, який причетний до підривної діяльності проти України. Політика підозрюють за двома статтями:

  • ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
  • ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).